مقالات

اکسسوری ها آشپزخانه از برند ایکیا

اکسسوری آشپزخانه

آشپزخانه محل گرم و صمیمی از محیط خانه است که همه افراد خانواده را دور هم جمع می کند. به همین دلیل نظم و آرامش در این فضا از اهمیت زیادی برخوردار است. اکسسوری آشپزخانه به تجهیزات جانبی آشپزخانه گفته می شود که در جهت نظم بخشیدن زیبایی و تفکیک لوازم آشپزخانه نقش اساسی دارد.

اکسسوری آشپزخانه یا همان لوازم دکوری و تزئینی مخصوص آشپزخانه که برای بهبود ظاهر و دیزاین این فضا از آن ها استفاده می شود. از این اکسسوری ها می توان برای افزودن رنگ ،بافت و جذابیت یا تکمیل دیگر بخش ها یا ایجاد تضاد در دکوراسیون استفاده کرد.

اهمیت اکسسوری آشپزخانه

هیچ چیز در آشپزخانه به اندازه یک چیدمان مرتب و منظم تاثیرگذار نیست. در آشپزخانه ها مدرن رعایت اصول بهینه سازی با استفاده از اکسسوری آشپزخانه یک اصل مهم می باشد. در واقع اکسسوری نقش نظم دهنده و ساماندهی در محیط آشپزخانه را ایفا می کند.

اکسسوری آشپزخانه تنوع بسیار بالایی دارد قبل از انتخاب آن بهتر است اول خوب فکر کنید که برای چه هدفی به دنبال اکسسوری هستید.

اکسسوری میله چوبی

انواع اکسسوری

این گروه از وسایل، براساس کاربرد مدل ها گوناگونی از انواع نظم دهنده ها، آویزها و سبدها و…. را شامل می شود.

سبدها

سبد ها در سایزها مختلف موجود می باشند که بسیار کاربردی هستند. برای نگهداری از روغن ،بطری ها ، خشکبار ،حبوبات و… بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این سبد که از جنس استیل نیز می باشند. می توانید با استفاده از این سبد ها مواد غذایی درون آن ها نگه داری کنید. که در مواقع مورد نیاز به راحتی می توانید وسایل داخل آن ها را بردارید و مورد استفاده قرار دهید.

مطالعه نمایید
ست لیوان و بطری زیبا و شیک
آویزها

از این اکسسوری برای آویز کردن وسایلی مانند جالیوانی، جاقابلمه و… که هم جنبه کاربردی و هم جنبه زیبایی دارد.

اکسسوری آویز دستمال

تقسیم کننده و نظم دهنده ها

اکسسوری­ های تقسیم کننده برای کشوهای آشپزخانه طراحی شده ­اند. چرا که اغلب کشوها فضای درونی به هم ریخته و نامنظمی دارند. اما امروزه شما می­ توانید با استفاده از این ارگانایزرها فضای داخل کشو را تفکیک کرده و وسایل مورد نیاز را درون آن قرار دهید.

گلدان

گلدان از جمله وسایلی است که در سبک ها ،رنگ ها با متریال خاص از جمله شیشه ،سرامیک فلز و چوب ساخته می شود. نوع گلدان با توجه به سبک دیزاین آشپزخانه متفاوت می باشد. به طور مثال اگر گلدان چوبی انتخاب می کنید سبک دیزاین آشپزخانه کلاسیک باشد و اگر گلدان بلور یا سرامیک که طرح ساده ای دارد انتخاب می کنید دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن است.

استند و شلف

یکی دیگر از اکسسوری آشپزخانه سبک مدرن که طرفداران زیادی دارند استند ها یا شلف که انواع بسیار گوناگونی دارد. نمونه استیل برای روی کابینت و چیدمان لوازم درون آن مناسب است. می توانید با قرار دادن در کنار اجاق گاز ادویه ها و سایر لوازم مرتبط را درون آن بچینید.

اکسسوری آشپزخانه شلف

کاربرد اکسسوری

اکسسوری آشپزخانه، از بهم ریختگی محیط پیرامون شما جلوگیری می کند و سبب می شود تا از فضای که در اختیار دارید به نحوه مطلوب استفاده کنید. آشپزخانه دارای وسایل زیادی از بزرگ و کوچک می باشد. که در صورت رعایت نکردن چیدمان ممکن است در جای درستی قرار نگیرد و باعث آشفتگی فضا آشپزخانه شود.

مطالعه نمایید
تنوع فنجان قهوه خوری

دلایل استفاده از اکسسوری در محیط آشپزخانه

این گروه از لوازم محیطی منظم را ایجاد می کند و آشپزخانه شما از بهم ریختگی در می آورد.

اکسسوری سبب می شود از حداقل فضا بیشترین استفاده را ببرید.

اکسسوری آشپزخانه با تنوعی که در محیط ایجاد می کند. سبب می شود تا شما هیچ وقت از محیط خسته و دلگیر نشوید.

به طور کلی اکسسوری خانه چیدمان جذاب و زیبا در فضا پیرامون شما ایجاد می کند.

اکسسوری آشپزخانه سبد

جمع بندی

همانگونه که بیان شد می توانید با خرید اکسسوری آشپزخانه و استفاده از این وسایل تزئینی رنگ و بوی جدیدی به محیط بدهید و این فضا را هر چند محدود به مکانی گرم ،زیبا و دلنشین تبدیل کنید. گروه لوازم خانه و آشپزخانه آیکالاهوم ارائه دهنده لوازم آشپزخانه برند ایکیا با بهترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *